مجموعه یاسین اکسسوری موبایل  شما را به خرید بهترین محصولات لوازم جانبی موبایل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز شارژر حرکتی موبایل

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه ساخت شارژر حرکتی موبایلقیمت مناسب شارژر حرکتی موبایل

امروزه با پیشرفت چشم گیر علم و تکنولوژی، همچنین به دنبال آن، بنا به نیاز روز افزون بشر به تکنولوژی، برخی ها با تفکر و پژوهش توانسته اند به اندکی از نیازهای انسان پاسخ دهند و راه حلی اختراع و ابداع کنند. شارژر حرکتی موبایل یکی از این اختراعات بشر متفکر امروزی می باشد.

قیمت روز شارژر حرکتی موبایل

نحوه ساخت شارژر حرکتی موبایل

نحوه ساخت شارژر حرکتی موبایل

مهندسین مخترع به فکر این افتادند  که بشود در شرایطی که نیازمند برق هستیم ولی دسترسی به آن ممکن نمی باشد، وسیله‌ای اختراع کنند. مهندس بلیک ایزاک وسیله‌ای طراحی کرده که می‌توان با توجه به جنب و جوش و فعالیت فیزیکی انسان برق تولید کرد. این وسیله شارژر حرکتی موبایل نام گذاری شد.

اساس علمی این وسیله بر مبنای قوانین فیزیکی و تبدیل انرژی ها، قرار گرفته است، بدین ترتیب که انرژی حاصل از حرکت که مربوط به ثبت آن به وسیله سنسور هایی در این دستگاه می باشد و تکانه های حرکتی را تبدیل به انرژی مکانیکی می نماید، طی یکسری فعل و انفعالات فیزیکی و مکانیکی دیگر – البته در ابعاد بسیار کوچک- تبدیل به انرژی الکتریکی می گردد و این انرژی الکتریکی توسط ابزارهای کوچک دیگر در این وسیله تبدیل به پتانسیل و ولتاژ می گردند و نهایتا در باتری هایی در قطعات کوچک در این دستگاه ذخیره شده و هنگام وصل شدن به گوشی موبایل باعث شارژ آن می گردند.

 از این برق تولیدی می توان برای اکثر وسایل الکترونیکی همراه مانند موبایل، تبلت و …استفاده کرد، که با توجه به زندگی امروزه بسیار کاربرد دارد.

عملکرد این دستگاه به طور کلی به این صورت است که برق به دست آمده از طریق حرکت‌های انسان را، از راه درگاه استانداردی بنام usb به وسایل الکترونیکی همراه انتقال داده و آن ها را شارژ می کند. برای شارژ این محصول، می توانیم  قبل از پیاده روی دستگاه را در جیب خود گذاشته و در هنگام دویدن ویا پریدن شارژر حرکتی شارژ شود.

قیمت مناسب شارژر حرکتی موبایل

قیمت مناسب شارژر حرکتی موبایل

قیمت شارژر حرکتی نسبت به بازار امروزی کشور که نوسانات شدید قیمت ارز بر تمام محصولات خارجی تاثیر شدیدی گذاشته است در امان نبوده است. عامل دیگری که خرید شارژر حرکتی را با مشکل مواجه می کند، به دلیل اینکه پروژه تحقیقاتی این دستگاه از سال 2015 میلادی شروع شده است، تکنولوژی دستگاه مزبور بسیار جدید می باشد و شرکت های الکترونیکی کمی تا به حال دست به تولید این وسیله زده اند و این موضوع مزید بر علت است که قیمت این دستگاه جذاب و پرکاربرد که در انحصار چند شرکت محدود می باشد، گران قیمت و کمیاب باشد.

از طرفی به همان دلیلی که در بالا ذکر گردید، در حال حاضر تمام شرکت های معروف و معتبر در این حوزه وارد ساخت این وسیله نشده اند، بنابراین خرید دستگاه را برای کاربرانی که نسبت به اعتبار و کیفیت شرکت سازنده دستگاه حساس هستند دچار تردید کرده است.

محمد یاسین اوحدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه یاسین اکسسوری موبایل  شما را به خرید بهترین محصولات لوازم جانبی موبایل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید