مجموعه یاسین اکسسوری موبایل  شما را به خرید بهترین محصولات لوازم جانبی موبایل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین شارژر اصلی سامسونگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تشخیص شارژر اصلی سامسونگخرید انواع شارژر اصلی سامسونگ

امروزه با توجه به رشد فناوری وسایل ارتباط جمعی مانند تلفن های همراه، استفاده از لوازم جانبی این محصولات نیز تبدیل به یک ضرورت شده است، شارژر اصلی سامسونگ از جمله لوازم جانبی گوشی های سامسونگ می باشد که کیفیت و اصل بودن آن بسیار مورد توجه خریداران وجود دارد، زیرا فقط شارژر اصل دارای استاندارد های رعایت شده برای یک شارژر است.

قیمت بهترین شارژر اصلی سامسونگ

روش تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

روش تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

برای تشخیص شارژر اصلی سامسونگ روش های مختلفی وجود دارد، می توان این شارژر را از روی بارکد آن به اصل و غیر اصل بودن آن پی برد، باید بارکد این شارژر ها اسکن شود و با اتصال به اینترنت اطلاعات محصول بار گزاری خواهد شد، اینگونه به تمام اطلاعات این محصول می توان دست یافت.

همچنین اگر به نوشته های روی شارژر توجه شود، اگر نوشته سامسونگ در آن تمام حروف ضخامتی یکسانی داشته باشد شارژر اصل است ولی در غیر این صورت شارژر تقلبی خواهد بود، همچنین روی شارژر اگر نوشته شده باشد ساخت چین ویا عبارت آ پلاس در پشت آن درج شده باشد نشان می دهد شارژر سامسونگ تقلبی خواهد بود، همچنین شارژر اصلی دارای کیفیت بالای ساخت است و از بهترین مواد اولیه ساخته شده و لبه های تیز و ناهموار در آن به چشم نمی خورد در حالیکه در شارژر عکس در آن از پلاستیک نامرغوب و لبه تیز استفاده شده و ظرافت در تهیه آن به کار گرفته است.

همچنین شارژر اصلی به دلیل کیفیت بالای ساخت وزن سنگین تری نسبت به شارژر تقلبی دارد، قسمت یو اس بی کابل شارژر سامسونگ اصل یک دندانه به چشم می خورد، ولی در حالی که در شارژر تقلبی این قسمت به چشم نمی خورد و تخت است.

همچنین زمان شارژ شدن نیز می تواند دلیل بر اصل و تقلبی بودن شارژر باشد در شارژر اصلی برای اینکه گوشی ۵۰ درصد شارژ شود کمتر از نیم ساعت زمان لازم است تا گوشی شارژ شود ولی در شارژر فیک در این زمان فقط ۳۰درصد گوشی شارژ می شود.

خرید انواع شارژر اصلی سامسونگ

خرید انواع شارژر اصلی سامسونگ

برای خرید شارژ سامسونگ باید به نمایندگی های مجاز سامسونگ باید مراجعه نمود. زیرا محصولات تقلبی در بازار بسیار فراگیر شده و اقدام به فروش شارژر تقلبی به جای شارژر اصل می کنند،بهترین شارژ سامسونگ باید دارای استاندارد های مورد نیاز برای تولید باشد. و موجب ایجاد ضربه به باتری گوشی نشود، معمولا نمایندگی فروش محصولات جانبی در تمام‌ شهرها وجود دارد ولی در صورت عدم دسترسی به این شارژر باید به سایت فروش نمایندگی سامسونگ در ایران مراجعه نمود تا خریدی مطمئن و به صرفه انجام شود.

البته در مکان هایی که فروش گوشی سامسونگ انجام می شود محصولات جانبی اصل نیز به فروش می رسد.

محمد یاسین اوحدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه یاسین اکسسوری موبایل  شما را به خرید بهترین محصولات لوازم جانبی موبایل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید